+48 664 416 042

   biuro@ubezpieczeniebytom.pl

Emergency Services

Ubezpieczenia Majątkowe Bytom

W naszej kulturze dom jest bardzo ważnym elementem kultury i symbolem bezpieczeństwa. Ludzie gromadzą w nim wszystkie swoje dobra, pamiątki, całe swoje jestestwo i historię. Oczywiście majątki mogą być znacznie obszerniejsze i znacznie cenniejsze. Nieważne ile są warte, ważne że są bardzo ważne dla swoich właścicieli, którzy nieustannie zamartwiają się o jego bezpieczeństwa. Coraz powszechniej występujące wichury, silne gradobicia, nagłe ulewy to jedynie zagrożenia płynące od samej natury. Poza tym na majątek czyhać mogą złodzieje, może go strawić pożar lub zalać woda. Z tego powodu ubezpieczenia majątkowe stały się od jakiegoś czasu jednymi z najczęściej zawieranych.


Możliwość ubezpieczenia niemal każdego majątku, na niemal każdą ewentualność daje możliwość pozbycia się lęku o przyszłość. Najpopularniejsze rodzaje ubezpieczeń to:

- możliwość ubezpieczenia zarówno ruchomości, jak i elementów stałych na wypadek kradzieży lub rozboju,
- możliwość ubezpieczenia mienia ruchomego oraz elementów stałych na wypadek pożaru,
- możliwość ubezpieczenia budynków od zdarzeń losowych, takich jak uderzenia pioruna, grad, powódź, wichura.
- możliwość ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na wypadek przykładowo nieumyślnego uszkodzenia cudzego mienia na przykład przez zalanie mieszkania sąsiadów.